Poradna

30.09.2019
Prodej kamionu
Máte firmu a v ní několik vozů, které už nevyužíváte a chcete je prodat? Nebo naopak zakládáte společnost a potřebujete zvětšit svůj vozový park, ale nemáte dost peněz na nákup nových strojů? Využijte služeb naší firmy, která se na prodej kamionu či jiných strojů specializuje.
Více
30.09.2019
Bazar nákladních vozidel
Pokud rozjíždíte vlastní podnikání, rozhodně se v začátcích snažíte ušetřit každou korunu. Jednou z možností, jak ušetřit vaše finance, je nákup dopravní a nákladní techniky z druhé ruky. Autobazar Golem je jedním z největších autobazarů na východě Čech a svým zákazníkům nabízí mnoho služeb, například bazar nákladních vozidel, komisní prodej či výkup vozidel.
Více
29.09.2019
Výkup aut
Jestliže jste se rozhodli pro prodej nákladního automobilu, zkuste využít služeb naší firmy. Nejsme pouze klasický autobazar, který si od vás vůz odkoupí, specializujeme se i na jiné služby, které zajistí komfort při prodeji vašeho vozu. Známe totiž potřeby našich zákazníků a jsem připraveni je všechny splnit.
Více
29.09.2019
Prodej návěsů přívěsů
Rozjet vlastní podnikání může být někdy velmi složité, obvyklým problémem bývá nedostatek zkušeností a finančních prostředků v začátcích. Pokud potřebujete pro své podnikání spolehlivé automobily, ať už osobní nebo dodávkové, ale nemáte dostatek financí na zakoupení zánovních strojů, autobazar je skvělým řešením. Nejvíce bezpečný a žádaný je prodej návěsů přívěsů, protože zde nejsou kladeny takové nároky na technický stav, jako je tomu například u automobilu.
Více
28.09.2019
Ojeté nákladní vozy
Máte-li firmu a v ní ojeté nákladní vozy, které už nevyužíváte (nebo naopak si potřebujete nějaký ten automobil pořídit), využijte služeb naší společnosti Golem a poohlédněte se po možnosti prodeje či nákupu. Zprostředkováváme bazar nákladních vozidel, kde si každý klient může vybrat to, po čem touží.
Více
28.09.2019
Kamiony na prodej
Vlastníte kamion nebo nákladní auto, které již nevyhovuje vašim potřebám a chcete jej prodat? Nejste si ale jisti, jak sestavit inzerát, jaká cena je adekvátní a bojíte se podvodu? Nebo jen nemáte čas odpovídat možným zájemcům? Naše firma se specializuje i na kamiony na prodej. V našem autobazaru můžete svůj vůz nejen prodat, ale najít zde i nějaký kousek do vašeho vozového parku.
Více
1 2 3 Další