Profil společnosti

Autobazar Golem je jedním z největších specializovaných autobazarů ve východočeském regionu již od roku 1996.

Zaměřujeme se na výkup, prodej a komisní prodej nákladních automobilů, dodávkových automobilů, tahačů, speciálních těžkých vozidel a velkého spektra hmotnostních kategorií návěsů i přívěsů.


panorama


Na ploše 11 000 m² máme stále v nabídce 80-100 vozidel nejrůznějších značek.


V nabídce jsou nákladní a užitkové vozy všech předních evropských výrobců - Mercedes Benz, Iveco, Renault, Scania, Man, Daf a další. Všechny naše nabízené vozy mají jasný původ a procházejí dokonalým prověřením od společností Cebia a Cardetect.

Díky přímému nákupu od velkých obchodních společností nabízíme vždy příznivé ceny vozů a solidní kvalitu. Reagovat na přání zákazníka při jednání o koupi je pro nás samozřejmostí. Umožňujeme kontrolu nezávislým servisním technikem, kterého si přivedete s sebou. Po dohodě je možné i prověření v autorizovaném servisu v dostupné vzdálenosti od provozovny.

Jsme si vědomi, že celý úspěch prodeje je postaven na důvěře zákazníků, dlouhodobá spokojenost klientů je pro nás velmi důležitá.

Nabízíme i řadu dalších služeb, jako jsou výhodné úvěry, leasing, výkup, protiúčet, výkup automobilů za hotové, komisní prodej. Při komisním prodeji neúčtujeme parkovné. Přímo u nás lze sjednat nejlevnější pojistné pro Váš automobil.