30.09.2019

Prodej kamionu

Máte firmu a v ní několik vozů, které už nevyužíváte a chcete je prodat? Nebo naopak zakládáte společnost a potřebujete zvětšit svůj vozový park, ale nemáte dost peněz na nákup nových strojů? Využijte služeb naší firmy, která se na prodej kamionu či jiných strojů specializuje.

Co vám nabídneme?

Prodej kamionu v moderní době není jednoduchou záležitostí, navíc ani tou nejlevnější. Náš autobazar nákladních vozidel však nabízí různé typy a značky přístrojů, ze kterých si můžete vybrat zkrátka ten nejlepší vůz. Nemusíte se bát ani nedostatku financí, svým zákazníkům rádi nabídneme možnost leasingu nebo zprostředkování úvěru. Vyjdeme vám samozřejmě maximálně vstříc a rozvrhneme dobu splácení v rozmezí 12 až 84 měsíců, výši splátek zkonzultujeme dle vašich možností a garantujeme vám, že po celou dobu splácení se jejich výše nijak nezmění. Samozřejmostí je i havarijní či povinné ručení.

Jak správně vybrat?

V dnešní době není třeba vše vidět osobně, i když je to samozřejmě ta nejlepší volba. Pokud však z jakéhokoliv důvodu nemáte dostatek času na osobní návštěvu, můžete si ojeté nákladní vozy prohlédnout na našich internetových stránkách, kde najdete nejen jejich fotografie, ale také všechny potřebné dodatečné informace. Můžete dokonce vyhledávat i podle různých parametrů, jako jsou například cena, rok výroby, značka či typ vozu nebo kategorii. A pokud budete mít zájem, můžete si vybrat i jiný stroj, protože se specializujeme i na vozy osobní, přívěsy, návěsy, stavební stroje, užitková auta nebo zemědělskou techniku.

Jaké má výhody prodej kamionu u nás?

  • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a plně respektujeme jeho požadavky a potřeby. Nebojte se nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem nebo prosbou, pro své klienty uděláme maximum.
  • Nemusíte se ani obávat proseděných hodin někde v kanceláři kvůli sepsání potřebných smluv. Víme, že čas je drahý, a v případě prodeje nákladních vozidel to platí dvojnásob. Veškerý čas stráveny s administrativou se snažíme zkrátit na minimum.
  • Papírování a veškeré další formality jsme navíc schopni zvládnout za vás, takže nakonec bude třeba jen váš podpis.