30.09.2019

Bazar nákladních vozidel

Pokud rozjíždíte vlastní podnikání, rozhodně se v začátcích snažíte ušetřit každou korunu. Jednou z možností, jak ušetřit vaše finance, je nákup dopravní a nákladní techniky z druhé ruky. Autobazar Golem je jedním z největších autobazarů na východě Čech a svým zákazníkům nabízí mnoho služeb, například bazar nákladních vozidel, komisní prodej či výkup vozidel.

Jak bazar nákladních vozidel ušetří finance?

Ten, kdo podniká v odvětví jako je stavebnictví či doprava, nebo jen potřebuje pro některé ze svých obchodních činností nákladní a dopravní, ví, že nedostatek financí v tomto směru může podnikání značně komplikovat a brzdit. U mnohých dokonce nedostatek finančních prostředků na pořízení vlastního vozového parku znamená nemožnost vlastního podnikání. Přitom je řešení poměrně jednoduché, stačí navštívit bazar nákladních vozidel. Technika se tak pro vás stane mnohem dostupnější a rozhodně nemusíte mít strach sáhnout po vozidlech z druhé ruky. Nebo lépe řečeno, nemusíte se bát využít služeb našeho autobazaru. Dbáme totiž na dobrý technický stav vozidel, který si můžete ověřit i díky nezávislému servisnímu technikovi..

Specialisté na dopravní a nákladní techniku

Autobazar Golem nabízí široký sortiment, který se zaměřuje na široké spektrum vozů, u nás seženete bez problému nákladní i dodávkové automobily, tahače, speciální těžká vozidla a návěsy i přívěsy v různých hmotnostních kategoriích. Právě bazar návěsů přívěsů představuje jeden z nejžádanějších sortimentů vůbec, protože je méně nutné řešit u nich technický stav, a proto se jejich nákup v autobazaru rozhodně vyplatí.

Na co dalšího se specializujeme?

  • Výkup automobilů: Mimo služeb samotného autobazaru se specializujeme i na výkup automobilů, i za hotové peníze. Výkup provádíme v rámci celé České republiky.
  • Komisní prodej: Pokud chcete prodat svůj vůz za cenu, kterou si sami určíte, ale nechcete se o nic starat, fotografovat a vystavovat inzeráty či komunikovat s potencionálními zájemci, nabízíme i možnost komisního prodeje.
  • Zástava automobilu: Pokud potřebujete rychle získat finanční obnos, nemusíte jej hned prodávat. Řešením je jeho zástava v našem autobazaru, kde částku dostanete ihned na ruku. Zabýváme se zástavou užitkových, nákladních i osobních vozů.
  • Koupě na protiúčet: Pokud si u nás vyberete vůz, který je nad rámec vašich finančních možností, můžete na protiúčet využít svůj starý a nepotřebný vůz, o jehož cenu se poníží cena vámi vybraného automobilu u nás.