29.09.2019

Výkup aut

Jestliže jste se rozhodli pro prodej nákladního automobilu, zkuste využít služeb naší firmy. Nejsme pouze klasický autobazar, který si od vás vůz odkoupí, specializujeme se i na jiné služby, které zajistí komfort při prodeji vašeho vozu. Známe totiž potřeby našich zákazníků a jsem připraveni je všechny splnit.

Výkup aut provádíme už 24 let

  • Máme bohaté zkušenosti a fungujeme na trhu už přes dvě desetiletí, proto víme, po čem zákazníci nejvíce volají:
  • Nezáleží nám na značce ani na typu vozidla, provádíme výkup automobilů všeho druhu.
  • Pokud přemýšlíte o výměně svého vozu za jiný, můžeme odkoupit vůz na protiúčet.
  • Administrativa je s námi hračka. Vše totiž vyřídíme za vás a výkup aut tak bude jednoduchou záležitostí. Chceme vám celý proces co nejvíce usnadnit.
  • Není žádný problém, pokud to k nám máte daleko nebo nemáte dostatek času nám vůz přivézt. Rádi si pro něj přijedeme a zařídíme vše potřebné.
  • Pokud pořád uvažujete, jestli naše služby využijete, ale nechce se vám riskovat, můžete využít náš online formulář. Po vyplnění všech potřebných informací, což vám zabere maximálně pár minut, se ihned dozvíte předběžnou částku, kterou vám za váš automobil můžeme nabídnout.

Co dál?

Pokud vám bazar nákladních vozidel nepřipadá jako ideální volba, když potřebujete zredukovat svůj vozový park, nabízíme samozřejmě i jiné možnosti. Třeba komisní prodej, prostřednictvím kterého se nemusíte o nic starat, a my zařídíme vše potřebné. Automobil zveřejníme na internetových bazarech, budeme komunikovat se zájemci a vy obdržíte své peníze okamžitě po přehlášení na nového majitele.

Potřebujete peníze ihned?

Nemáte čas čekat, až se auto prodá? Potřebujete peníze zkrátka hned? Možná přemýšlíte, že byste vůz prodali co nejrychleji, třeba i za mnohem nižší cenu? Raději využijte našich služeb, výkup aut není totiž jediná služba, kterou vám můžeme nabídnout. Víme, co naši zákazníci požadují, proto nabízíme i možnost zástavy automobilů. Peníze obdržíte během 30 minut, a pokud bude třeba, vozidlo můžete ve stanovené lhůtě odkoupit zpět.