28.09.2019

Ojeté nákladní vozy

Máte-li firmu a v ní ojeté nákladní vozy, které už nevyužíváte (nebo naopak si potřebujete nějaký ten automobil pořídit), využijte služeb naší společnosti Golem a poohlédněte se po možnosti prodeje či nákupu. Zprostředkováváme bazar nákladních vozidel, kde si každý klient může vybrat to, po čem touží.

Co nabízíme

V nabídce naleznete ojeté nákladní vozy všech typů a značek, mezi kterými si můžete vybírat. Nemusíte se bát ani nedostatku financí, svým zákazníkům rádi nabídneme možnost leasingu nebo zprostředkování úvěru. Vyjdeme vám samozřejmě maximálně vstříc a rozvrhneme dobu splácení v rozmezí 12 až 84 měsíců, výši splátek zkonzultujeme dle vašich možností a garantujeme vám, že po celou dobu splácení se jejich výše nijak nezmění. Samozřejmostí je i havarijní či povinné ručení. Případně vám můžeme poskytnout nákup vozu na protiúčet.

Vyberte si ojeté nákladní vozy pohodlně

Pokud z jakéhokoliv důvodu nemůžete přijít na naši prodejnu a nemůžete se tak na stroje podívat na vlastní oči, nabízíme vám možnost výběru přes naše internetové stránky. Nabídka je neustále aktualizována, takže si nové i starší nákladní vozy můžete vyhledávat podle různých parametrů, jako jsou například cena, rok výroby, značka či typ vozu nebo kategorie. Samozřejmostí jsou i fotografie a bohatý a přesný popis. A co více, protože se specializujeme i na vozy osobní, přívěsy, návěsy, stavební stroje, užitková auta nebo zemědělskou techniku, můžete vybírat i z nich.

Proč se pro nás rozhodnout?

  • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a plně respektujeme jeho požadavky a potřeby. Nebojte se nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem nebo prosbou, pro své klienty uděláme maximum.
  • Nemusíte se ani obávat proseděných hodin někde v kanceláři kvůli sepsání potřebných smluv. Víme, že čas je drahý, a v případě prodeje nákladních vozidel to platí dvojnásob. Veškerý čas stráveny s administrativou se snažíme zkrátit na minimum.
  • Papírování a veškeré další formality jsme navíc schopni zvládnout za vás, takže nakonec bude třeba jen váš podpis.