25.09.2019

Zprostředkování prodeje nákladních vozů

Obměňujete svůj vozový park, pořídili jste si nový automobil a přemýšlíte, co udělat s tím starým? Nechce se vám vůz složitě upravovat, fotit, inzerovat a komunikovat s potencionálními zájemci? V tom případě by vás mohl zaujmout komisní prodej neboli zprostředkování prodeje nákladních vozů. Pokud nemáte tušení, jak takový prodej funguje a co od něj očekávat, stačí číst dále.

Jak probíhá zprostředkování prodeje nákladních vozů?

Komisní prodej aut představuje v dnešní době zcela běžnou a oblíbenou formou prodeje. Majitel v takovém případě nabízí své vozidlo prostřednictvím obchodníka, kterého v tomto případě představuje autobazar Golem. Až do prodeje a podepsání veškerých smluv však zůstává vozidlo vaším majetkem. Náš autobazar představuje v komisním prodeji pouhého zprostředkovatele obchodní transakce. Celý proces je velmi rychlý a jednoduchý, může se odehrát v řádu několika týdnů a obejde se bez zbytečných starostí.


Jaké výhody má zprostředkování prodeje nákladních vozů?

  • Cena podle vašich představ: Cenu za vámi poskytnutý vůz si určujete sami a je jen na vás, jaké finanční rozmezí zvolíte.
  • Bez poplatků: V našem autobazaru si neúčtujeme žádné poplatky za parkovné po celou dobu vystavení automobilu ke komisnímu prodeji. Parkoviště je hlídané, SPZ můžete uložit do depozitu a navíc vám automobil pojistíme proti odcizení a živelným pohromám.
  • Propagace automobilu: Veškeré vytváření dokumentace i inzerátů je na nás, vy se nemusíte o nic starat. Jakmile se nám potencionální zájemce o vůz ozve, budeme s vámi konzultovat další průběh prodeje.
  • Peníze ihned: U nás máte jistotu, že své peníze za prodej vozu dostanete ihned po jeho uskutečnění, a to takovým platebním způsobem, který si sami zvolíte.

Komu je komisní prodej určen a na co se specializujeme?

Komisního prodeje se může zúčastnit téměř kdokoliv. To znamená, že je vhodný pro firmy, podnikatele, ale i soukromé osoby. Stačí vám k tomu občanský průkaz, velký technický průkaz, osvědčení o technickém průkazu a doklad o povinném ručení. Pokud máte živnostenský list, je vhodné jej dodat také. Specializujeme se na komisní prodej nejen nákladních automobilů, ale i tahačů, přívěsů, návěsů a dodávek. Mimo jiné fungujeme i jako bazar nákladních vozidel a zajišťujeme prodej přívěsů návěsů.