29.09.2019

Prodej návěsů přívěsů

Rozjet vlastní podnikání může být někdy velmi složité, obvyklým problémem bývá nedostatek zkušeností a finančních prostředků v začátcích. Pokud potřebujete pro své podnikání spolehlivé automobily, ať už osobní nebo dodávkové, ale nemáte dostatek financí na zakoupení zánovních strojů, autobazar je skvělým řešením. Nejvíce bezpečný a žádaný je prodej návěsů přívěsů, protože zde nejsou kladeny takové nároky na technický stav, jako je tomu například u automobilu.

Jak prodej návěsů přívěsů probíhá?

V první řadě je důležité ujasnit si, zda potřebujete návěs či přívěs. Ačkoliv zní tato slova podobně, rozdíl mezi nimi je zásadní. Zatímco přívěs nese všechnu svoji váhu sám a je možné jej připojit prakticky za jakýkoliv vůz – osobní, nákladní či dodávku, pro návěs již potřebujete speciální tažné vozidlo, tedy tahač. Pokud si nejste jisti, který typ či značka by byl pro vás lepší, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám poradíme. Veškeré dostupné zboží si můžete prohlédnout na našich webových stránkách, nebo nás můžete navštívit osobně.

Jak funguje nákup na protiúčet a výkup aut?

  • Koupě na protiúčet: Pokud jste vlastníkem vozu, který již nepoužíváte nebo nesplňuje vaše současné požadavky, není nic jednoduššího, než využít naši možnost koupě na protiúčet. To znamená, že nám prodáte svůj automobil a jiný si u nás vyberete. Jeho cena bude ponížena o částku předchozího prodaného vozu.
  • Výkup aut: Autobazar Golem není jen bazar návěsů přívěsů, vykupujeme i dodávky, nákladní auta, návěsy, starší vozidla a autovraky, traktory, zemědělskou techniku i užitkové vozy.

Jak probíhá prodej návěsů přívěsů, pokud nemáte dostatek financí?

Může se stát, že si vyberete přívěs či návěs, který přesně odpovídá vašim potřebám a požadavkům, ale jeho cena je pro vás příliš vysoká. To ale nemusí být problém. Nabízíme možnost pořízení na leasing. Leasing představuje v dnešní dob jednu z nejjednodušších možností, jak získat automobil. Pokusíme se splátky co nejvíce přizpůsobit vašim možnostem, nejnižší možnou akontaci sjednáváme od 0 % a do maximální výše 80 % z ceny vozu. Výše akontace závisí na ceně, stáří i značce vybraného vozu. Další z možností, jak získat peníze, je zástava vozidel.