25.09.2019

Zástava vozidel

Nastane-li neočekávaná situace a vy potřebujete co nejrychleji sehnat hotovost, nemusíte sahat po nevýhodných a pochybných půjčkách. Zástava vozidel představuje možnost, jak získat finance rychle a v hotovosti na ruku, přitom vám ale nevznikají žádné další závazky a ručíte vozidlem, které je již vaším majetkem a po splacení vypůjčené částky je vám navráceno zpět.

Jak u nás zástava vozidel probíhá?

Pokud přemýšlíte o možnosti zastavit svůj vůz, ale nejste ještě pevně rozhodnuti nebo máte spoustu otázek, nebojte se nás kontaktovat, ať už emailem nebo telefonicky. Při osobní návštěvě určíme cenu vozu, za kterou bude dán do zástavy. Tato cena se určuje podle roku výroby, vybavení, najetých kilometrů a samozřejmě vzhledu, stavu vozidla a typu vozidla. Specializujeme se na výkup osobních, nákladních i užitkových vozů. Vyřízení celého procesu trvá asi 30 minut, peníze dostanete v hotovosti a vše můžete urychlit tím, že pošlete potřebné informace vyplněné v našem online formuláři. Po sepsání zástavní smlouvy, která se obvykle podepisuje na 1 měsíc, dostanete peníze. Svůj vůz můžete ze zástavy vyplatit i dříve.

Jaké výhody má zástava vozidel oproti prodeji?

  • Lepší peníze: Pro prodej se můžete rozhodnout prakticky kdykoliv, nejlépe v situaci, kdy nebudete akutně potřebovat peníze. Na prodej totiž nebudete spěchat a neprodáte svůj vůz značně pod cenou.
  • O vůz nepřijdete: Pokud se bez vozu dlouhou dobu neobejdete, byla by chyba jej prodávat. Ze zástavy jej můžete vykoupit kdykoli, i před skončením platnosti zástavní smlouvy.
  • Možnost prodloužení: Naopak, jste-li v situaci, že nejste schopni splatit celou částku do určeného data, stačí zaplatit daný poplatek a tím prodloužit platnost zástavní smlouvy.

Další důležité informace

Jednou z často kladených otázek je, na co vypůjčené peníze můžete použít. Půjčka se zástavou auta je považována za čistě neúčelový produkt, což znamená, že nám nezáleží na tom, k čemu konkrétně finance využijete. Není zapotřebí, abyste nám účel tohoto finančního produktu nijak dokládali, jako tomu bývá například u některých bankovních společností. Zástava je možná na starší nákladní vozy, osobní automobily, dodávky i užitkové vozy. Provádíme i výkup aut a komisní prodej.