24.09.2019

Starší nákladní vozy

Vlastníte starší nákladní vůz, který již nepotřebujete? Nebo naopak chcete rozšířit svůj vozový park, ale nemáte možnost investovat do zánovních vozidel? Starší nákladní vozy mohou dobře posloužit, abyste mohli rozjet své podnikání. Často se stává, že nedostatek financí pro nákup požadovaných vozidel a techniky je jedinou překážkou pro uskuteční snu o vlastním podnikání. Autobazar Golem nabízí pro své zákazníky i další služby.

Poskytované služby

  • Výkup automobilů: Naše firma vykupuje starší nákladní vozy všech typů a značek. Předběžnou cenu, kterou u nás za vůz dostanete, si můžete zjistit na našich stránkách díky rychlému online formuláři. S vozem nemusíte nikam jezdit a rádi za vás vyřídíme i veškerou administrativu.
  • Prodej: Pokud potřebujete doplnit svůj vozový park, zavítejte nám nebo si prohlédněte naši nabídku na našem webu. V nabídce máme vždy okolo 80 až 100 vozidel různých značek a typů.
  • Komisní prodej vozidla: Pokud chcete prodat svůj vůz za cenu, kterou si sami určíte, ale nechcete se o nic starat, nabízíme možnost komisního prodeje. Automobil za vás nafotíme, budeme jej inzerovat na webových prodejních portálech a za vás budeme jednat i s potencionálními zájemci.

Co dělat, pokud nemáte na starší nákladní vozy dostatek financí?

I v případě, že nemáte dostatek financí na pořízení automobilu, nemusíte zoufat. Existuje hned několik možností, jak jej získat. Jednou z nejjednodušších možných variant je pořízení auta na leasing. Díky nákupu na leasing se zbavíte finančních starostí, obejdete se bez ručitele, získáte vůz ihned a navíc si můžete splátky nastavit podle sebe (obvykle v rozmezí od 12 do 84 měsíců). Další variantou, kterou autobazar Golem poskytuje, je možnost úvěru. Úvěr jsme schopni zprostředkovat u našich partnerských společností (AgroLeasing a UniLeasing) na jakýkoliv vybraný vůz, ať už osobní, nákladní či užitkový.

Možnost pojištění vozu

Pokud si zakoupíte vůz a přemýšlíte, kde a jak sjednat jeho pojištění, nabízíme vám mimo základního povinného ručení a havarijního pojištění i další druhy volitelného pojištění, například úrazového nebo pojištění čelního skla. Dále je u nás možná i zástava vozidel a zprostředkováváme i komisní prodej, při kterém se nemusíte téměř o nic starat.