26.09.2019

Bazar návěsů přívěsů

Pokud se chcete pustit do vlastního podnikání a hledáte vhodný přívěs či návěs, ale zároveň šetříte každou korunu a nechcete si hned v počátcích pořizovat zcela nový stroj, nebo vás dokonce limitující finance a pořízení takového stroje oddělují od vytouženého podnikání, není nic jednoduššího, než vyzkoušet bazar návěsů přívěsů.

Proč bazar návěsů přívěsů?

Právě přívěsy a návěsy pořízené v autobazaru dokáží ušetřit mnoho peněz. Ve většině bazarů se jedná o nejžádanější sortiment vůbec, protože je v tomto případě méně nutné řešit technický stav, oproti automobilům. Proto se nákup přívěsů a návěsů v autobazaru rozhodně vyplatí. Díky ušetřeným financím budete moct rozjet své podnikání. S výběrem vám v autobazaru Golem rádi pomůžeme. Navíc svým zákazníkům umožňujeme kontrolu nezávislým servisním technikem.

Jaký je rozdíl mezi přívěsem a návěsem?

  • Přívěs: Toto zařízení všechnu nebo alespoň většinu své uveze váhy sám, je možné jako tažné zařízení využít osobní automobil, dodávku i nákladní vůz, protože na něj nejsou kladeny takové nároky, jako u návěsů. Rozložení kol je takové, aby na tažné zařízení působila co nejmenší síla nahoru/dolů a působila na něj pouze síla dopředu/dozadu a malá síla do strany.
  • Návěs: Oproti přívěsu musí mít návěs speciální tažné vozidlo – tahač. Ten nese velkou část váhy nákladu i návěsu. Váha zde nemusí být rovnoměrně rozložena, protože tažné vozidlo je přizpůsobené na váhu, kterou na něj přívěs vytváří.

Jaké další služby můžete využít?

Bazar návěsů přívěsů není rozhodně jedinou službou, jakou autobazar Golem nabízí. Pokud nemáte na nákup vámi vybraného zboží dostatek financí, můžete využít naší nabídky nákupu na leasing či úvěr. Pokud vlastníte starý ojetý automobil, existuje u nás i možnost výběru auta na protiúčet, což znamená, že od vás odkoupíme starý vůz a vy si z naší nabídky vyberet jiný, který bude ponížen o cenu předchozího automobilu. Bazar nákladních vozidel Golem nabízí svým zákazníkům výběr z 80 až 100 vozidel, ať už osobních, nákladních, dodávek, užitkových strojů, zemědělské techniky, traktorů a stavebních strojů. Výkup automobilů je u nás možný za hotové, peníze dostanete ihned na ruku. Spokojenost a důvěra našich zákazníků je pro nás důležitá.