27.09.2019

Autobazar nákladních vozidel

Vlastníte nákladní automobil nebo třeba dodávku a přemýšlíte o prodeji? Nebo jen chcete obměnit svůj vozový park? V takovém případě máte tři možnosti – prodej na vlastní pěst, komisní prodej nebo autobazar nákladních vozidel. Pokud nemáte zkušenosti a nejste si jisti, co a jak udělat, obraťte se na nás. Naše firma se nespecializuje pouze na výkup nákladních vozidel, ale i na zprostředkování prodeje nákladních aut.

Jaké výhody má výkup nákladních vozů u nás?

  • Na značce ani typu nezáleží: Naše firma nabízí zákazníkům výkup nákladních vozů všech značek i typů.
  • Vůz na protiúčet: Vůz, který vlastníte, vám přestal z nějakého důvodu vyhovovat, a proto přemýšlíte o jeho prodeji? Zároveň ale potřebujete sehnat jinou alternativu? Nabízíme i možnost výkupu starého automobilu a získání jiného vozidla na protiúčet.
  • Vyřídíme administrativu: Zdlouhavé papírování rozhodně nebaví nikoho. My jsme si toho vědomi, proto máme pro naše klienty nabídku – veškerou administrativu vyřídíme za vás.
  • Vyzvednutí kdekoliv: Svůj vůz nemusíte dopravit až k nám, rádi si jej vyzvedneme na jakékoliv adrese, kterou si určíte.
  • Online formulář: Váháte s prodejem, chcete tu nejlepší nabídku, ale nemáte čas osobně zjišťovat, ve které firmě vám ji dají? Na našich stránkách si můžete vyplnit online formulář, což vám zabere pár minut, a ihned se dozvíte předběžnou cenu, kterou jsme schopni vám za vaše vozidlo nabídnout. Výkup automobilů se tak urychlí a vy máte dostatek času si vše promyslet z pohodlí domova.

Další možnosti

Výkup nákladních vozidel samozřejmě nepředstavuje jedinou možnost, jak se zbavit svého starého vozu a získat peníze. Další alternativou je komisní prodej. Chcete vůz prodat, ale za cenu, kterou si určíte vy sami? Nemáte čas ani prostor zveřejňovat inzeráty, odpovídat případným zájemcům na emaily nebo telefonáty? Naše firma vám nabízí komisní prodej, ve kterém zařídíme vše za vás. Vystavíme za vás inzeráty vašeho automobilu na různých prodejních webech, například na TipCars, na evropském serveru Mobile.de či na AutoLine, ale i v tištěných médiích. Budeme komunikovat s potenciálními zájemci podle vašich pokynů a peníze dostanete ihned po přehlášení vozidla na nového majitele. Prodej pro vás bude tím pádem zcela bezstarostný.

Co dělat, když potřebujete peníze ihned?

Občas nastanou v našem životě nepředvídatelné situace, ve kterých potřebuje rychle peníze. Neukvapujte se ale s urychleným prodejem svého vozu, dost často za zlomkovou cenu jeho hodnoty. Naše firma se také specializuje na zástavu automobilů, a to nejen osobních, ale i nákladních a užitkových. Peníze můžete mít v hotovosti k dispozici během pouhých 30 minut a svůj automobil můžete ze zástavy vyplatit kdykoliv během stanovené lhůty. Našim cílem je maximální spokojenost našich zákazníků, proto se vždy snažíme vyjít vstříc vašim potřebám.