27.09.2019

Výkup automobilů

Stovky lidí se denně v České republice zbavují svých ojetých miláčků. Věděli jste, že výkup automobilů má své výhody oproti tomu, když se rozhodnete vůz prodat na vlastní pěst, například přes inzerát nebo různé internetové prodejní weby? Navíc je výkup aut považován za jedno z nejrychlejších a nejbezpečnějších řešení, jak se zbavit ojetého vozu.

Výkup automobilů a jeho výhody

Pokud byste se rozhodli prodat vůz na vlastní pěst, znamená to, že musíte auto dát do co nejepšího stavu, přikoupit nějaké doplňky, navštívit myčku, vůz co nejlépe nafotit, inzerovat na několik stránek, v ideálním případě si i připlatit za zviditelní svého inzerátu, vyplnit požadované informace, vůz nacenit a čekat. V tom lepším případě budete muset komunikovat s potencionálními zájemci, odpovídat na nejrůznější dotazy, umožňovat osobní prohlídky. V tom horším budete jen čekat a čekat, protože se vůbec nikdo nemusí ozvat. Rozhodnete-li se ale pro výkup automobilů u nás, můžete si na našich stránkách vyplnit online formulář, což vám zabere několik minut a díky tomu se dozvíte orientační cenu, kterou můžete za svůj vůz dostat. Zbytek už je na nás.

Co všechno jsme schopni zajistit?

  • Vystavení ojetého automobilu: Místo vás vůz nafotíme, vystavíme na webové stránky (TipCars, Mobile.de a Autoline) a budeme komuniovat s potencionálními zájemci o automobil. O všem vás samozřejmě budeme informovat.
  • Vyřízení administrativy a dokumentace: Pokud se najde vhodný zájemce, jsme schopni vyřešit za vás kupní smlouvu, evidenční kontrolu i přepis na nového majitele. Vy tak ušetříte peníze za poplatky a hlavně čas strávený na úřadech.

Co dále zákazníkům nabízíme?

Výkup automobilů se nemusí týkat jen těch osobních, zabýváme se i výkupem dodávek, nákladních aut, návěsů, starších vozů a autovraků, traktorů, stavebních strojů, užitkových aut a zemědělské techniky. Nabízíme výkup po celé České republice, všech typů a značek. Odhad finální ceny je možné provést přímo u vás a peníze z prodeje vám vyplatíme způsobem, který si vyberete. Další možností je výběr jakéhokoliv vozu na protiúčet, což znamená, že si u nás vyberete vůz a my vám jeho cenu snížíme o částku za váš ojetý vůz. Jsme schopni zajistit i zprostředkování prodeje náladních vozů.