26.09.2019

Výkup aut za hotové

Vlastníte starý vůz, který již nevyhovuje vašim požadavkům? Pořídili jste nový automobil a přemýšlíte, co udělat s tím starým? Vyzkoušejte naši službu výkup aut za hotové. Oproti internetovým bazarům má tato služba hned několik výhod. Navíc je tato možnost považována za jednu z nejsnadnějších, nejrychlejších i nejbezpečnějších variant, jak prodat ojeté vozidlo.

Jaké výhody má výkup aut za hotové?

  • Větší šance na prodej: Internet je přeplněný inzeráty automobilů, ať už osobních či nákladních, a pokud jej neumíte dobře sestavit, adekvátně vůz nacenit a nemáte čas komunikovat s potencionálními zájemci, přenechejte tyto starosti na nás.
  • Bez složitých úprav vozu: Nemusíte se stresovat složitými úpravy vozu, nákupem doplňkové výbavy, návštěvou myčky ani focením co nejkvalitnějších fotografií.
  • Online formulář: Na našich stránkách si můžete nezávazně vyplnit jednoduchý formulář, který vám zabere pouze pár minut a díky tomu zjistíte orientační cenu, kterou za svůj vůz můžete dostat.
  • Neřešíte komunikaci se zájemci ani administrativu: Pokud si vystavíte inzerát, čekají vás dvě možnosti. Buďto bude o automobil velký zájem a vy budete muset jednat s potencionálními zájemci nebo se naopak neozve nikdo. Autobazar Golem vyřeší tyto starosti s prodejem za vás, navíc jsme schopni pomoct vám s administrativou okolo prodeje.

Jak je to s dokumentací a administrativou?

Kdybyste auto inzerovali sami a došlo by na prodej, je třeba sepsání kupní smlouvy, evidenční kontrola vozidla a jeho přepis na nového majitele. Výkup aut je v tomto směru jednodušší, protože administrativu a veškeré papírování zařídíme za vás.

Nebojte se nás kontaktovat

Pokud máte o výkup aut za hotové zájem, rozhodně se nebojte autobazar Golem kontaktovat, ať už telefonicky, emailem nebo osobně. Rádi vám zodpovíme na vaše dotazy a na místě můžeme zhodnotit cenu vašeho vozu. Jsme schopni zajistit i zprostředkování prodeje nákladních vozů. Dále se zabýváme výkupem, komisním prodejem, prodejem nákladních, osobních, dodávkových automobilů a návěsů a přívěsů. U nás máte možnost získat vůz na leasing, úvěr a při koupi automobilu nabízíme zároveň i možnost jeho pojištění. Vybrat si můžete mimo základního povinného ručení a havarijního pojištění i další připojištění, například pojištění čelního skla, úrazové pojištění, pojištění přepravovaných zavazadel nebo pojištění půjčovného během opravy vozidla.