24.09.2019

Prodej tahačů

Vlastníte firmu a rozhodli jste se, že se začnete zabývat i přepravou, zpočátku ale nechcete investovat do vozového parku miliony? Naše firma se specializuje na prodej tahačů různých značek. V naší nabídce si můžete vybrat vůz, který bude splňovat vaše požadavky. Samozřejmě vám s výběrem rádi pomůžeme.

Prodej tahačů – na co se zaměřit?

Sto lidí, sto názorů. Můžete se zeptat svých známých, kteří mají s tahači, kamiony nebo nákladní dopravou své zkušenosti, a dostane se vám hned několika odlišných odpovědí. Stejně jako nelze jednoznačně říct, který osobní automobil je nejlepší, nedokážeme vám takto odpovědět ani u prodeje tahačů. Základem je samozřejmě cena. Předem si rozmyslete, kolik chcete a můžete do tahače investovat. Dále se zaměřte na najeté kilometry, technický stav vozidla, výkon, palivo a počet najetých kilometrů. Náš specializovaný tým vám odpoví na veškeré otázky.

Co dělat v případě, když nemám dostatek financí?

Vybrali jste si na našich stránkách nebo přímo v prodejně tahač, který odpovídá přesně vašim požadavkům, ale cena je pro vaše možnosti příliš vysoká? Máte hned několik možností, jak svůj vysněný automobil získat:

  • Auto na protiúčet: Pokud se rozhodnete využít náš výkup automobilů, máte nyní možnost vybrat si některý z našich vozů na protiúčet. Jak to vypadá v praxi? Pokud vlastníte auto, které již nesplňuje vaše požadavky, potřebujete jej prodat a zároveň hledáte jiný vůz, je pro vás tato služba ideální.
  • Auto na leasing: Leasing představuje jednu z nejjednodušších možností, jak můžete auto získat. Svým klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc, ať už se jedná o výši nebo délku splátek.
  • Auto na úvěr: Mimo jiné jsme schopni vyžádat vám u našich partnerských finančních společností úvěr, díky kterému můžete mít svůj vůz ihned doma. Můžete si vybrat hned z několika finančních produktů.

Jaké další služby poskytujeme?

Prodej tahačů samozřejmě není tím jediným, co našim zákazníkům můžeme nabídnout. V našem autobazaru seženete mimo jiné i valníky, sklápěče, nosiče kontejnerů nebo vše potřebné pro přepravu zvířat. V naší nabídce se často objevují značky jako DAF, Volvo, Svan, Schmitz, Iveco, MAN, Renault a mnohé další. Pro naše zákazníky se snažíme zajistit co nejkomplexnější nabídku služeb, proto za vás obstaráme veškerou administrativu, pro vůz přijedeme na místo, které si zvolíte, jsme schopni vykoupit automobily, ať už se jedná o ty nákladní, osobní, přívěsy, návěsy, stavební stroje, užitková auta nebo zemědělskou techniku.