28.09.2019

Kamiony na prodej

Vlastníte kamion nebo nákladní auto, které již nevyhovuje vašim potřebám a chcete jej prodat? Nejste si ale jisti, jak sestavit inzerát, jaká cena je adekvátní a bojíte se podvodu? Nebo jen nemáte čas odpovídat možným zájemcům? Naše firma se specializuje i na kamiony na prodej. V našem autobazaru můžete svůj vůz nejen prodat, ale najít zde i nějaký kousek do vašeho vozového parku.

Jak správně vybrat vůz?

Máte hned dvě možnosti. Můžete navštívit naši pobočku a vozy si prohlédnout a zeptat se na vše, co vás zajímá. Pokud nemáte dostatek času a nechcete jít úplně na slepo, stačí navštívit naše stránky. Díky přesnému vyhledávání si můžete zadat požadované parametry, jako například cenu, rok výroby, značku výrobce nebo kategorii. Veškeré kamiony na prodej, které nabízíme, vyhledáte na našich stránkách s detailním popisem a fotografiemi. Mimo to se specializujeme i na prodej přívěsů návěsů.

Možnost leasingu nebo úvěru

Kamiony na prodej představují v dnešní době, kdy kamionová doprava stále narůstá, velmi žádaný artikl. Náš autobazar nákladních vozidel vám nabízí i valníky, tahače, sklápěče nebo integrovaná vozidla. Pokud vlastníte firmu, například i s eshopem a kamennou prodejnou, pravděpodobně se neobejdete bez dostatečně velkého vozidla, ve kterém můžete pohodlně přepravovat své zboží. Pokud ale nemáte dostatečnou hotovost na zakoupení vámi vybraného vozidla, nabízíme pro své zákazníky možnost leasingu nebo úvěru. Leasing představuje jednu z nejjednodušších možností, jak automobil získat. Veškeré návrhy smluv a proces jejich schvalování jsme schopni obstarat během jednoho dne. Snažíme se svým zákazníkům vyjít vstříc, proto nabízíme rozvržení doby splácení od 12 do 84 měsíců, nastavení splátek dle vašich možností i s garancí jejich neměnnosti po dobu splácení, dále potom volitelné havarijní a povinné ručení.

Jaké výhody mají kamiony na prodej?

  • Individuální přístup: Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se přizpůsobit vašim možnostem. V případě, že chcete prodat svůj vůz, nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, ať už telefonicky, emailem nebo osobně.
  • Rychlost: Vždy se snažíme o to, aby sepsání smluv a veškerá administrativa proběhla v co nejkratším časovém úseku, bez zbytečných průtahů.
  • Pomoc s administrativou: Nepříjemnému a zdlouhavému papírování se chce vyhnout téměř každý. Za naše klienty jsme schopni všechny tyto formality zařídit a obstarat.